Trwa wczytywanie...

 


Przedsiębiorstwo Budowlane "CALBUD" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane Dane kontaktowe:
ul. Kapitańska 2, 71-602 Szczecin
tel. 91-48-06-101
fax 91-44-80-523
e-mail: biuro@calbud.com.pl
web: www.calbud.com.pl
fb: www.facebook.com/calbud

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. należy do grona największych firm budowlanych na Pomorzu Zachodnim. Spółka została powołana do działania 29 lipca 1991 roku. W 1999 roku firma rozpoczęła świadczenie usług na budowach eksportowych zlokalizowanych w Niemczech. W tym celu utworzono oddział w Oranienburgu k/Berlina, funkcjonujący na rynku niemieckim pod nazwą Bauunternehmen CALBUD GmbH poln. Rechts, Zweigniederlassung Oranienburg.

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” to firma inżynieryjno-budowlana. Atutem spółki jest szeroki zakres usług świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa, zarówno dla budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Spółka realizuje przede wszystkim obiekty w systemie „pod klucz”, tak w roli generalnego wykonawcy inwestycji, jak i w ramach tworzonych konsorcjów z innymi podmiotami.

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy na polu budownictwa mieszkaniowego skłoniły udziałowców Przedsiębiorstwa Budowlanego „CALBUD” do poszerzenia zakresu prowadzonej działalności o rynek pierwotny nieruchomości. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER Gackowski, Osina, Węgrzyniak Spółka Jawna, która zaistniała na rynku jako inwestor jednego z największych osiedli mieszkaniowych w Szczecinie – osiedla Magnolia Park – nagradzanego wielokrotnie, nowoczesnego kompleksu mieszkalno-usługowego, składającego się z 294 mieszkań i 7 lokali usługowych. Obecnie działalność deweloperska jest realizowana przez obie spółki – „CALBUD” oraz „CALBUD-DEVELOPER”.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Budowlanego „CALBUD”, zdobyte przez firmę na rynku krajowym jak i zagranicznym, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez spółkę usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi dla firmy wyznacznik jej działalności.