Trwa wczytywanie...

 


DEDECO Sp. z o.o. Szczecin Sp. K.

Dane kontaktowe:
ul. Wyspiańskiego 39/2, 70-497 Szczecin
tel. 91-48-41-340
fax 91-44-36-141
e-mail: biuro.szczecin@dedeco.pl
web: www.dedeco.pl

DEDECO jest jednym z większych biur projektowych i inżynierskich w Polsce. Biuro istnieje od 1991 roku, najpierw jako spółka cywilna, następnie jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, obecnie ze spółkami komandytowymi.

W biurach w Warszawie i Szczecinie pracuje doświadczona kadra architektów i inżynierów branżowych, dzięki czemu projektujemy na terenie całego kraju. Realizujemy inwestycje skomplikowane i wymagające pod względem inżynierskim, często w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Naszymi klientami są inwestorzy polscy, zagraniczni, duże firmy developerskie oraz instytucje publiczne. Projektujemy i realizujemy dla nich centra handlowe, logistyczne, hotele, hale widowiskowo-sportowe, zespoły mieszkaniowe oraz obiekty industrialne. Firma DEDECO zatrudnia szefów projektów, architektów i inżynierów branżowych na stałych długoterminowych kontraktach. Pracownia może zrealizować nawet bardzo złożone projekty wielobranżowe obiektów kubaturowych, a także projekty urbanistyczne, architektoniczne oraz wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Spółka odpowiada przy tym za wszystkie niezbędne uzgodnienia formalno-prawne. W zakresie działalności Biura leży również sporządzanie dokumentacji przetargowych, pełnienie nadzorów autorskich i inwestorskich.

Tworzymy z pasją. Stawiamy na jakość architektury i długowieczność techniczną. Projektujemy budynki kontekstowe, czytelne i zrozumiałe. Wierzymy w architekturę wysmakowaną w proporcjach, harmonijną i subtelną w detalu architektonicznym. Wszystko, co proponujemy, musi mieć uzasadnienie - estetyczne, techniczne, funkcjonalne. Tylko wówczas uznajemy, że pieniędzmi naszych klientów dysponujemy mądrze.