Oprowadzenie kuratorskie po wystawie "Szuka szczęśliwych ludzi"

25 października 2018

W minionym tygodniu gościliśmy w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie, gdzie wspólnie z Członkami Lions Club Szczecin "Magnolia" mieliśmy okazję obejrzeć najnowszą wystawę "Sztuka szczęśliwych ludzi. Malarstwo na Bornholmie w XIX i XX wieku".

Po wystawie oprowadziła nas jej kurator - Pani dr Beata Małgorzata Wolska, która chętnie podzieliła się z nami swoją ogromną wiedzą na temat prezentowanych prac. Spotkanie zakończyliśmy tradycyjnym już punktem - losowaniem symbolicznych pamiątek związanych z wystawą, przygotowanych przez Muzeum. Na gości czekał również drobny poczęstunek ufundowany przez firmę Calbud. Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia (fot. Jan Surudo).

Powiązane galerie

Oprowadzenie kuratorskie po wystawie "Sztuka szczęśliwych ludzi"