Szczecińska Energetyka Cieplna członkiem TPMNS!

15 października 2018

Szczecińska Energetyka Cieplna - wiodący producent i dystrybutor ciepła systemowego w naszym województwie - dołączyła do grona firm wspierających działalność naszego Stowarzyszenia!

Co więcej - Spółka podjęła również decyzję o przekazaniu na naszą rzecz dodatkowych środków finansowych w postaci darowizny celowej, którą przeznaczymy w całości na wsparcie wystawy "Sztuka szczęśliwych ludzi. Malarstwo na Bornholmie w XIX i XX wieku", prezentowanej obecnie w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Dziękujemy Zarządowi Spółki za obdarzenie nas swoim zaufaniem, a także za podjęcie decyzji o wsparciu prowadzonej przez nas działalności oraz dołączeniu do naszego grona. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z takimi firmami jak Szczecińska Energetyka Cieplna mamy szansę wspólnie stworzyć w Szczecinie coś wyjątkowego i ponadczasowego.