Kurier patronem TPMNS

5 grudnia 2014

Kurier Szczeciński - jeden z największych dzienników lokalnych, obecny na całym obszarze województwa zachodniopomorskiego - otoczył patronatem medialnym działalność Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zawarciu porozumienia pomiędzy Towarzystwem Przyjaciół Muzeum Narodowego w Szczecinie a Kurierem Szczecińskim. W liście Tomasza Kowalczyka - Prezesa Zarządu Kuriera Szczecińskiego, kierowanym do Edwarda Osiny - Prezesa TPMNS, możemy m.in. przeczytać, że Kurier Szczeciński otoczy patronatem medialnym działalność naszego Stowarzyszenia i tym samym wyraża głębokie poparcie dla idei wsparcia Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Współpraca z Kurierem Szczecińskim, który od lat jest obecny na całym obszarze naszego województwa, umożliwi nam dotarcie z promowaną przez nas ideą gromadzenia środków i sukcesywnego przeznaczania ich na wsparcie działalności Muzeum Narodowego w Szczecinie i współdziałanie w jego dalszym rozwoju, do jeszcze większej liczby osób. W dzienniku będą regularnie zamieszczane artykuły opisujące prowadzoną przez nas działalność, a także wywiady z osobami, które zdecydowały się przystąpić do naszego grona. Już teraz zachęcamy do przeczytania zapisu rozmowy, która została przeprowadzona przez redaktora Bogdana Twardochleba z Krzysztofem Meisingerem - jednym z najzdolniejszych gitarzystów klasycznych młodego pokolenia, który - jak twierdzi - "chce wspierać dobre pomysły" i dlatego przystąpił do TPMNS!