Walne Zebranie Członków TPMNS

29 maja 2014

W dniu 29 maja 2014 w Galerii Kapitańskiej mieszczącej się przy ul. Kapitańskiej 2 w Szczecinie odbyło się Walne Zebranie Członków Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Narodowego w Szczecinie, podsumowujące działalność Stowarzyszenia w 2013 roku.

Podczas zebrania Zarząd oraz Komisja Rewizyjna przedstawiły sprawozdania ze swojej działalności. Oba sprawozdania zostały zatwierdzone przez wszystkich obecnych na zebraniu członków, a Zarząd uzyskał absolutorium. W toku obrad uchwalono również zmiany dotyczące wysokości składek członkowskich oraz niektórych zapisów statutu w zakresie członkostwa honorowego oraz liczby członków Zarządu.

Przyjęto także trzech nowych członków Zarządu w osobach:

• Elżbieta Andrysiak-Mamos - Wiceprezes Zarządu,
  • Elżbieta Malanowska - Wiceprezes Zarządu,
  • Maria Niewęgłowska - Wiceprezes Zarządu.

Obecny na zebraniu Lech Karwowski - Dyrektor Muzeum Narodowego w Szczecinie - przedstawił zgromadzonym możliwe kierunki wsparcia działalności Muzeum ze strony Stowarzyszenia, a także propozycje działań ze strony Muzeum na rzecz członków TPMNS. Wkrótce poinformujemy Państwa o szczegółach.