Trwa wczytywanie...

 


BUDOWNICZY Hurtownie Budowlane

APA STRIP Sp. J.Dane kontaktowe:
ul. Gdańska 13A, 70-661 Szczecin
tel. 91-43-49-600
e-mail: biuro@budowniczy.com.pl
web: www.budowniczy.com.pl
fb: www.facebook.com/hurtowniabudowlanabudowniczy

BUDOWNICZY to profesjonalne hurtownie materiałów budowlanych i instalacyjnych.

Od 1995 r. firma funkcjonuje aktywnie na obszarze Polski północo-zachodniej, utrzymując znaczący udział w rynku obsługi inwestycji budowlanych. Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia jest partnerem zarówno doświadczonych liderów budownictwa jak i początkujących wykonawców.

Oferta Budowniczego obejmuje pełny przekrój produktów i systemów niezbędnych na kolejnych etapach budowy oraz podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi producentami z głównych obszarów budownictwa zapewnia swoim Klientom produkty czołowych marek.

Dynamicznie rozwija się partnerska grupa BUDOWNICZY, w skład której wchodzą aktualnie: BUDOWNICZY Szczecin (siedziba główna APA Strip), BUDOWNICZY Koszalin oraz BUDOWNICZY Strzelce Krajeńskie.

Ugruntowana pozycja na rynku poparta wieloletnim doświadczeniem, nowoczesna infrastruktura stworzona w oparciu o potrzeby i najwyższy komfort Klienta, dostępność produktów „od ręki” oraz fachowa wiedza, pozwalają z powodzeniem realizować hasło firmy, które od lat brzmi – BUDOWNICZY Wybór Profesjonalistów.